Kdo jsme

Společnost EV public relations může díky osvědčené spolupráci se špičkovými odborníky nabídnout všechny druhy marketingové komunikace od výzkumu trhu, přes reklamní i společenské akce, zviditelnění v médiích, až po tvorbu firemních periodik. Máme v této oblasti nepopiratelnou výhodu v dlouholetých zkušenostech v oblasti PR, v žurnalistice i kontaktech na osobnosti společenského, ekonomického, politického, kulturního a sportovního života.

Při zpracování firemních periodik a dalších tiskovin je vedle kvalitního redakčního zpracování naší velkou předností samostatný publicistický projev, tvorba autorských článků, rozhovorů, portrétů osobností, komentářů i dalších žánrů a témat podle zadání klienta. Jejich hodnotu násobí špičkové zázemí v partnerské společnosti Euroverlag (www.euroverlag.cz), vybavené potřebnými technologiemi pro veškeré grafické práce. Spolupracujeme také s předními fotografy včetně agentury Herberta Slavíka, se špičkovými českými kreslíři a karikaturisty.

Vlastníme rozsáhlou databázi oslovovaných novinářů (včetně šéfredaktorů, ředitelů a pracovníků inzerce). Na jejich adresy odchází přibližně 2 až 6 krát měsíčně oficiální tisková informace o novinkách a důležitá sdělení o dění ve společnosti (národní i nadnárodní) našich klientů. Kromě toho zajišťujeme podle poptávky i potřebný servis pro novináře při naplňování jejich tématických plánů (text i foto).

Naše práce je postavena na každodenním osobním styku s klientem, na okamžitém řešení zadaných úkolů včetně grafického zpracování vizuálů, inzertních stran a PR článků pro potřeby klienta i médií.