Naši lidé

PhDr. Blanka Rokosová

Jednatelka společnosti

Řídí veškeré PR aktivity, včetně přípravy a průběžného dolaďování komunikačních strategií. Spolupracuje na kreativním pojetí komunikace. V nedávné minulosti plnila funkci hlavní komunikátorky pro PR klienta Laufen CZ, Whirlpool CR, či společnost MAXIS. Odborné vzdělání, dlouholeté zkušenosti a novinářská praxe zaručují znalost mediálního prostředí a množství důležitých kontaktů. Zúročily se a dále zúročují i při řízení několika firemních časopisů (mj. Tempus medicorum pro ČLK, Imperium společnosti Imperial Karlovy Vary, Team společnosti ZČP či Naše nemocnice, připravovaného pro FN Plzeň a Za branou Plzeňského Prazdroje, který získal Zlatý středník v kategorii časopisů pro zaměstnance), při přípravě publikací, kampaní atd. V roce 2006 uskutečnila první vydavatelský projekt: EV public relations vydal luxusní obrazovou "velkou" knihu českého tenisu Jan Kodeš - Tenis byl můj život. Byla předsedkyní nadačního fondu Dětský čin roku a řídila stejnojmenný charitativní projekt v České republice.

Bc. Karolína Pelikánová, DiS.

Jednatelka společnosti 

Řídí PR aktivity například značek TEFAL, ROWENTA, KRUPS a WMF. Zabezpečuje společenské akce (pražský koncert s Pardubickou komorní filharmonií, slavnostní vyhlášení charitativního projektu Dětský čin roku, Světový Reunion Řádu rytířů sv. Lazara Jeruzalémského, desetibojařský podnik TNT- FORTUNA Meeting 2007 a 2008 atd.), kde zúročuje své umělecké vzdělání (Státní konzervatoř v Praze). Organizovala a zabezpečovala charitativní projekt Dětský čin roku. Zajišťuje projekty v rámci CSR EV PR. Získané zkušenosti rozšiřuje studiem komunikace a marketingu. 

Mgr. Lenka Havránková

Account Manager

Aktivně komunikuje s klienty a médii, pečuje o vybrané influencery a podporuje tak vnímání klienta jako důvěryhodného na sociálních sítích. Do influencer marketingu promítá i získané znalosti oboru HR z Univerzity Karlovy. Spolupodílí se na organizování eventů či presstripů. Zapojuje se také do CSR aktivit přímo společnosti EV PR zejména pro Českou alzheimerovskou společnost, či je zajišťuje pro klienty.


PhDr. Milan Macho


Zkušenosti dlouholetého novináře a publicisty zúročuje při psaní literatury faktu, uplatnil je také jako šéfredaktor časopisů Stadion a Hattrick, jako editor nejčtenějšího seriózního deníku MF Dnes a několika firemních časopisů: Imperium společnosti Imperial Karlovy Vary, Tempus medicorum pro Českou lékařskou komoru, Team společnosti ZČP a Naše nemocnice pro FN Plzeň. Několik let byl předsedou Klubu sportovních novinářů ČR a místopředsedou Syndikátu novinářů ČR.