Vydavatelská činnost

Adéla ještě nevečeřela

Ondra Slanina inspiruje Adélu Elbel

Právě vychází unikátní kuchařka pro celou rodinu s výmluvným názvem Adéla ještě nevečeřela. Byla vytvořena pro inspiraci pokročilým kuchařům i na pomoc začátečníkům, pro chvíle, když vám dojdou nápady, co dneska rychle připravit k večeři. Vybírat můžete z 31 receptů oblíbeného šéfkuchaře Ondry Slaniny, které vytvořil speciálně pro komičku Adélu Elbel. Hlavním partnerem je značka TEFAL a její projekt Večeříme společně.

Jan Kodeš — Tenis byl můj život

Luxusní obrazová publikace, formát A4, půlkulatá pevná vazba s přebalem, rozsah 800 stran, téměř tisíc dobových fotografií, obrázků a dokumentů (kromě Jana Kodeše připomenou i jeho současníky, spoluhráče i soupeře, rodinu a přátele).   


PRAŽSKÁ LETNÁ: 

obdivuhodné sportovní století 1860-1960

Na 184 stranách textu a 497 fotografiích a ilustracích, mnohých dosud nepublikovaných, provede poutavou historií obsáhlá publikace PRAŽSKÁ LETNÁ, obdivuhodné sportovní století 1860-1960, na níž renomovaný autor literatury faktu Jiří Macků pracoval téměř deset let. Knížka vyjde v polovině listopadu a pro letenské patrioty i sportovní příznivce se může stát vděčným vánočním dárkem. 

Novinář a spisovatel Jiří Macků sepsal jedinečnou publikaci PRAŽSKÁ LETNÁ: obdivuhodné sportovní století 1860-1960. Popisuje historii Letné, místa mnoha památných sportovních událostí světového významu, připomínáosobnosti, které se zapsaly nejen do sportovní historie naší země. Vše ilustrují dobové fotografie.


Jídla pro radost — Nejoblíbenější jídla tenisových hvězd 

Svá oblíbená jídla, která připravují pomocí geniálních spotřebičů Whirlpool, nabízejí nejlepší tenistky světa. 


ODBORNÉ PUBLIKACE

Řadu 6 publikací se zdravotně sociální tématikou jsme připravili podle zadání Gerontologického centra Praha.

Tvorba časopisů a dalších tiskovin

TEMPUS MEDICORUM

Časopis České lékařské komory oslovuje více než 40 tisíc lékařů v České republice.

ZA BRANOU

S časopisem pro zaměstnance největšího producenta českého piva, společnosti Plzeňský Prazdroj, který jsme začali připravovat v roce 2002, jsme získali nejvyšší ocenění v dané kategorii, Zlatý středník 2006.

ECHO

ECHO je časopis pro zaměstnance firmy KPMG, celosvětové sítě poradenských společností poskytujících služby v oblasti auditu, daní a poradenství. V jejích členských společnostech pracuje více než 123 tisíc pracovníků ze 145 zemí. Spolupracujeme na výrobě časopisu.


RWE team: Troja

Připravovali jsme textovou i obrazovou část časopisu pro zaměstnance skupiny RWE v České republice (Troja - Západočeská, Středočeská a Severočeská plynárenská).

AgentBOM

Zajišťovali jsme redakční část časopisu nepřehlédnutelné sítě studií (nejen) vlasového designu Bomton.

NAŠE NEMOCNICE

Čtvrtletník Fakultní nemocnice Plzeň je určen zaměstnancům i pacientům a návštěvníkům. Informuje o aktuálním dění v nemocničním zařízení, o nových technologiích, o výstavbě, apod.


TEmpo

Odborný, dvojjazyčný (česky a anglicky) firemní časopis pro zaměstnance a partnery společnosti TietoEnator, podnikající v oblasti informativních technologií.

BULLETINY Českomoravského fotbalového svazu

Textově a redakčně jsme zpracovávali bulletiny k mezistátním utkáním českého národního mužstva, k jeho účasti na ME 2004 a MS 2006, finále Českomoravského poháru, vyhlášení Fotbalisty roku a dalším akcím ČMFS.