Nezapomenutelný večer

21.09.2020

Česká alzheimerovská společnost pomáhá lidem s demencí

21. září tradičně patří Mezinárodnímu dni Alzheimerovy choroby. V letošním roce zahajuje Česká alzheimerovská společnost Týden paměti právě v tento významný den již šestým benefičním koncertem. Koncerty mají hlavní cíl: upozornit na problematiku a zviditelnit tak Českou alzheimerovskou společnost jako expertního partnera pro lidi, kterých se onemocnění dotýká. Hostitelem koncertu je tentokrát Jan Smigmator, který přizval několik osobitých žen českého showbyznysu k sobě na zahradu k intimnímu Jazz pikniku. Zazpívá mj. Annamária d´Almeida, Eva Burešová, Olga Königová (ILLE) nebo Dáša Zázvůrková za doprovodu Jana Steinsdörfera, Lukáše Pelikána a Jana Greifonera. Vzhledem k epidemiologické situaci jsou již místa na koncertě naplněna, ale koncert bude k vidění také online na Facebooku @JanSmigmatorOfficial nebo @ceska.alzheimerovska.spolecnost od 19 hodin.

V rámci týdne paměti bude Česká alzheimerovská společnost nabízet také možnost konzultace v pražském Westfield Chodov ve čtvrtek 24. a pátek 25. září od 9 do 21 hodin, vchod A.

Chcete pomoci lidem s demencí a jejich rodinám? Vybrat si můžete dárcovskou SMS v hodnotě 30, 60 nebo 90 Kč.
Na telefonní číslo 87 777 pošlete SMS ve tvaru:
DMS PROTIDEMENCI 30
DMS PROTIDEMENCI 60
DMS PROTIDEMENCI 90Děkujeme za Vaši podporu!

https://www.youtube.com/watch?v=GvhlbFVg39E

https://www.youtube.com/watch?v=5S-7oFVKPXo&feature=youtu.be

Česká alzheimerovská společnost (ČALS) vznikla v roce 1997 jako občanské sdružení. U jejího zrodu stáli profesionálové z řad gerontologů, lékařů a sociálních pracovníků, stejně jako rodinní pečující. Cílem ČALS je nadále pomáhat lidem s demencí a těm, kteří o ně pečují. ČALS je členem Alzheimer Europe a Alzheimer´s Disease International.

www.smigmator.com

www.alzheimer.com